• اگر روزی دنیا را دوست نداشتی، جایت را عوض کن تا از زاویه ای دیگر به آن بنگری. دنیا از بعضی زوایا دوست داشتنی ست و در بعضی زوایا نه. در بعضی از زوایا بهتر و زیباست، در بعضی زوایا تاریک و خسته کننده. یادت باشد تو باید جایت را عوض کنی، چرا که دنیا هرگز از جایش تکان نخواهد خورد.

#رسول_یونان

+راست میگه.دنیا هیچوقت عوض نمیشه ! هیچوقت از جاش ت نمیخوره!چون دنیا دنیاست.این ماییم که باید ت بخوریم.چون این زندگی ما عه!(:

++ی چیزیو خوب باور دارم اونم اینه که آدم تا زندگی کردن رو دوست نداشته باشه برای دنیاش قدمی برنمیداره.(:

+++گاهی وقتا هم هست که نه زندگی کردن رو دوست داری و نه زندگی رو!اما بازم ته دلت نمیخواد دست بکشه از این زندگی.!شاید ی چیزی توی آینده این زندگی رو دوست داری(:شاید.

++++زندگی خوب وجود نداره.یعنی ی روزی نمیرسه که همه چیز آرووم باشه.تا بخواد به اون روز برسه قبلش تو خواهی مرد.(نمونش پدربزرگ خودم.)پس از مسیر زندگیت لذت ببر.(یادم باشه بعدا ی ذره راجب باباجونم براتون حرف بزنم:) )

پی نوشت:آدم هارو وقتی دارند دروغ میگن نگاه نکنین.! 
نمیدونم چرا یهو این یادم اومد.حتی نمیدونم چرا به زبون آوردمش.نمیدونم حتی معنی این ی جمله چی میشه.فقط میدونم که نگاهشون نکنید.نذارید تصویر قبلی که ازشون توی چشماتون داشتید خراب بشه.بهش فرصت بدید شاید اون تنها دروغ عمرش بوده.آدم ها وقتی بهشون فرصت داده نشه دروغ های بزرگ تری میگن.خیلییی بزرگ!شاید باورتون نشه.ولی من فکر میکنم اون موقع (ما/شما) ها هم مقصرید(:

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها