فکر میکنم این سوالا باعث شد خودمو بهتر بشناسم.هر چند که ی چیزایی رو بدجور یادم اومداینا رو صرفا نوشتم که یادم نره امروز به این سوالا چه جوابی دادم.که فردا روزی بیام بخونم و از تغییرات افتاده یا نیفتاده درونم.لذت ببرم و به تک تک روزام لبخند بزنم:)

نوشته شده در تاریخ:97/12/3

16:56

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟بیوگرافی کامل دقیقا یعنی چی؟من هر چی بگم که همه ماشالله بهتر از خودم میدونن‍♀️

دوست داشتی اسمت چی باشه؟اسممو دوست دارمولی شاید دلارام:)شاید چون دوست داشتم به جای اینکه بزرگوار باشم و انقدر بقیه رو ببخشم مایه آرامش مادرم باشم یا هر چی:)

یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو بچه بودیم من و آبجیم باس شب زود میخوابیدیم منتها تلویزیون داشت ی فیلم میداد(یادم نیست دقیقا چی بود)فقط میدونم که خیلییی مشتاق بودیم که ببینیمبابام هی میگف برید بخوابید و غیر اما کو گوش شنوا:| آخر سر پاشد درو قفل کرد که مثلا ما بخوابیم خخخ:| هیچی دیگه تا درو قفل کرد استرس به من وارد شد دشوریم گرفت حالا دره هم دیگه باز نمیشد:|‍هیچی دیگه درو شدن منو شوت کردن دشویی:| نمیدونم چرا یهو این خاطره یادم اومد.ولی خب از اون موقع به بعد بقیه یاد گرفتن هیچوقت درو رو من قفل نکنن‍♀️‍♀️

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟هزاران بار بیشتر عاشق خودم میشم:دی️‍

چه غذاهایی را دوست داری؟باقالی پلو با مرغ های مامانمو.قیمه نذری.پیتزاکباب تابه ای و ته دیگ سیب زمینی:| (خودش ی غذای کامله اصن)

موقع تفریح چه کارایی می کنی؟ چه نوع تفریحی دقیقا؟سوال کمی ایهام داشت:دیاگه منظورت اینه که تفریحام چیه باس بگم فیلم میبینم و به شدت دوس دارم کتاب بخونم و آهنگ گوش کنمنودلیت درست کنم و بخورمبرم بیرون پیاده روی.یا برم سرمو بذارم روی بالشتم و بی صدا گریه کنم:|(اینم تفریحه)

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ قطعا پیانو و گیتار:)))

علایقت توی زندگی چیه؟کتاب خریدن رفتن به شهر جدید و موزه و کلا جاهای جدید رو دوست دارم.ساعت ها زل زدن به ماه و خب خیلییی چیزای دیگه:))

بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟بهترین خوابی که دیدم این بود که پدربزرگم اومده بود کنارم و ی دل سیر داشتم باهاش درد دل میکردم سفت دستشو گرفته بودم و وقتی چشمامو باز کردم و دیدم نیس.و دستی که هوای خالی توش موج میزد:) ولی خواب قشنگی بود.

بدترین خواب هم قشنگ ترین خواب بود برام ی زمانی:خواب دیدم بعد کلی سوال پیچ کردن بقیه فهمیدم سرطان دارم.و همه اینا رو فقط از مهربون شدن یهویی بقیه فهمیدماز اینکه دیگه لهم نمیکردن.اما خیلی عجیب بود که عمر اون همه مهربونی دو روز هم نبود چون من زود مردم.و بعدش همیشه بهت(حیرت) میکردم که چرا همینجوری به همدیگه محبت نمیکنیم و عشق نمیورزیم.باید حتما بلایی سر کسی بیاد؟ توی اون زمان بهترین خوابی بود که دیده بودممرگ:)اما الان بدترینه:)

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ اوووووم خب اولش میرم ی عالم کتاب میخرم و به کتابخونه هایی که کتاب های کهنه توش موج میزنه کمک میکنم.برای خودم پیانو و گیتار میخرم.ی عالم عروسک میخرم و از ی جای این تهران شروع میکنم و هر بچه ای رو که دیدم بهش ی عروسک میدم(احتمالا از اون پایین پایین ترین قسمت های این شهرو.)بقیش رو هم میذارم تو بانک بعدا براش فکر میکنم:|(اصن چیزی میمونه؟)

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟دلارام آهان راستی چن روزی ی بچه هه رو تو اتوبوس میدیدم اسمش بردیا بود.شاید اگه پسر داشته باشم اسمشو بذارم بردیا.خیلییی دلم میخواد به شیرینی اون بچه هه باشه:)))

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟خیلییی دلم میخواس کنار قبر حافظ باشم پس  قطعا شیراز:)شاید هم توی ی شهر کویری توی جنوب ایران.و یا شاید توی یکی از کشور های خارج از ایران.آمستردامیا.نمیدونم:) ولی بیشتر از همه دلم میخواست شیراز زندگی کنم:)

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ هنوز کلی وقت دارم برای رسیدن به خواستم:) و اونقدر هدف های مختلف دارم که از این سوال میگذرم خخخخ

بهترین و بدترین روز زندگیتو توضیح بده؟بهترین روز روزی بود که خانوادگی رفتیم پل طبیعت.تابستون همین امسال بود:)

بدترین روز روز بعد مرگ مامان بزرگم بود که به زور فرستادنم مدرسه و نذاشتن برای آخرین بار بینمش.هعیییی. مردم و مردم.

آینده ات برای روزی که 30 ساله شدی چیه؟دلم میخواد شروع کنم.برم و کل جاهای این کشور رو بگردم:)

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟گریه رو یادمه.جمعه 97/11/26 بود. خنده رو.خب یادم نمیاد از ته دل کی خندیدم.من زیاد میخندم.ولی خب از ته دل هم با کیمیا زیاد میخندمولی خب تاریخ یادم نیس:)

علم بهتره یا ثروت؟چرا؟هیچکدام.چند تا آدم با معرفت دور و ورت باشن بهتر از علم و ثروت و همه چیه.ولی خب توی این گرونی ثروت هم خوبه.

به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟همههههههه&_&

سرگرمی مورد علاقه ات چیه؟ برم بسکتبال بازی کنم.برم شهربازی فیلم سه بعدی ببینم یا ی فیلم دان کنم توی خونه بشینم ببینم.یا.

طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟ورزش بسکتبال:|تیم ورزشی هم زیاد تو نخش نیستم:)

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟من پنهون کاری دارم.ولی دروغ.دروغام در حد اینه که مامان میگه ناهار خوردی.میگم عاره ولی هیچی نخوردم.یا .نمیدونمشاید هم هست من یادم نمیاد.

دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟خخخ نمیشه از خودم شخصیت کارتونی بسازن مثلا؟خخخخخ

موسیقی  مورد علاقه ات و خواننده های مورد علاقه ات چیه؟ایهام.چاوشی.چارتار.بقیه رو هم تک و توک گوش میدم:)))

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟دلم میخواست میتونستم به دو سه سالگی برگردم:)ولی از هیچ کاریم پشیمون نیستم:)

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟گرمای قلب یک دختر:)

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟از اشک و مرگ همه اطرافیانم و هر کسی که میشناسم.حتی اگه ازش متنفر باشم.

ولی فارغ از این آدم ترسوییم.

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟بهترین هدیه شاید ی لبخند و مهربانی که همیشه نفهمیده بودمش بودولی خب همیشه از اینکه هدیه بهم کتاب بدن یا ی خاطره خوب از هر آدمی در خاطرم ثبت بشه خوشم میاد:)البته ی چیزی هست که نمیدونم اسمشو چی بذارمیکی از دوستام برام درستش کردخیلییی دوسش دارم:)

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟قطعا میگه ی دختر احساسی زودرنج مهربون.

اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده؟بیخیال این یکی:)

دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟نه نمیترسم.ولی خب اگه به من باشه دلم میخواد امروز آخرین روز زندگیم باشه.فقط چون دلم نمیخواد مرگ و ناراحتی کسیو ببینم

آشپزی بلدی چه غذاهایی؟این چه سوالیه دیگه از ی دختر میپرسید.آبرو واس ما نمیذاری تو بچههر چند که همه میدونن آی عم متنفر از آشپزی و غیر-__-

تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟نمیدونم اسمش کلکه یا نه.رمز گوشی مامانمو بلد بودم قایمکی میرفتم آن میشدم:|میومدم وبلاگم پست میذاشتم.ی بارم لو رفتم  بدجور و دیگه تموم شد-_-خخخخخ

از کدوم شخصیت کارتونی خوشت می آید؟ جودی رو خیلییی دوس داشتم:)بره ناقلا و مینیون ها.و بچه رئیس. آنه هم کارتونیشو دوست داشتم.سفید برفی رو هم خیلی دوس داشتم:|

بهترین دوستت در دوران زندگی؟خب من هیچوقت دوست صمیمی نداشتم.ولی بعضیا هستن که خیلییی دوسشون دارم.مثل یگانه.

بهترین دوستت داخل دانشگاه ؟به امید اون روز^_^

اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟ بازم به امید دیدن اون رووووز^_^

چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟نمیدونم ی موقعی خیلییییی.ولی خب الان آزارم میده ولی میگم به درک

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ پدربزرگمو ی بار دیگه در آغوش بگیرم.اطرافیانم تا وقتی که نفس میکشم نفس بکشن.و هیچوقت درد و رنجشونو نبینم:)زندگیمو چهار سال ببرم جلو:)

دلت میگره چیکار می کنی؟گریه میکنم.و مینویسم

از بین اساتید دانشگاه 2نفرو به عنوان بهترین و 2نفرو به عنوان بدترین بگو؟ اوه اوه خوبه دانشگاهی نشدم هنوز خخخخخ

چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟در حقیقت هیچی:| دلم میخواد برنامه نویسی رو یاد بگیرم.ی بازیکن حرفه ای بشم. خیلی دلم میخواد یاد بگیرم به صورت حرفه ای بنویسم:)

حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است  تنها بگذرونی؟من ترسو؟عمرا

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟اوهوم خیلی دلم میخواست به بعضیا بگم از مهربونی من سو استفاده کردید از مهربونی بقیه سو استفاده نکنید نذارید ی دختر دیگه هزاران بار به خودش فحش بده توی دلش.و.

اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت

آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟اونا کیا هستند؟الان و توی این نقطه زندگیم.نه:) هیشکی:)))

حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشید برید؟قطعا نه اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟با اینکه میترسم .ولی شاید امتحانش کردم:)

آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟اوهوم راضیم:)

لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوستون چی بوده؟(نمیخوام بگم.مگ زورههه)خخخخ

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟آلبوم خانوادگی:)

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟ی مرگ پر از درد و رنج و سختی رو احتمالا

در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟ مدیون خدا.و شاید کسایی که دیگه نیستن کنارم.اما فک کنم بیشتر از همه مدیون خودم.

تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟جفتش.

ترجیح میدهید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟ترجیح میدم با کسی که از من باهوش تره بازی کنم:)

در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟برای آرامش و لبخند همه اطرافیانم:)

اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟ی سناریو یاد گرفتیا‍♀️نمیدونم موضوعش چی بوده.ولی قطعا پر از لحظه های شاد و خنده دار کنار مهم ترین افراد زندگیم بوده:)

هووووف چقدر طولانی بود:|

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها