تاریخ نوشتن این پست:97/12/21
تاریخ ویرایش:97/12/29

لینک

لطفا حساب هایتان را تا قبل عید تصویه کنید.چرا که نه(:
بوسه هایی که بدهکارین بدجوری تو این یکی به بابام و مبینا بدهکارم.):
ببخشید هایی که از سر غرورتان نگفته ایدفکر کنم خیلی جاها بی جا ها هم معذرت خواستم و خودمو تخریب کردم.به هر حال اگه جایی مقصر بودم و معذرت خواهی نکردم پوزش.!
شاخه گل هایی که میتوانستید هدیه بدهید و ندادیدوالا انقده گرون شده که آدم اگه دیگه بخواد هم وسعش نمیرسه.ولی فکر کنم شاخه گل های زیادی رو بدهکار باشم.):
دلی که میتوانستید به دست بیاورید و نیاورده اید❤️️ صادقانه.خیلی ها.خیلی ها نزدیک نشده بهم زدمشون کنار و از خودم رنجوندمشون.خیلی ها رو به خاطر تفکرات خودم زیر بار حرف هایم گرفتم و دلشان را شکاندم به جای به دست آوردن.پوزش.!
ماندن را بلد بودید و رفتن را ترجیح دادیدخخ انگاری قشنگ منو میشناسه خخ البته نه.من نه رفتن رو بلد بودم نه موندن رو.پای رفتن من همیشه میلنگید.و شاید گذاشتن این پست دقیقا به خاطر همین بند باشد.چون اومدم آدرس وبلاگمو بهتون بدمکه بگم ببینید؟هنوز هستم کنارتون.من رفتنی نیستم.نه نیستم.(قصد داشتم بدمواقعا چنین قصدی داشتم.ولی نمیتونم.متاسفم♥)
اومدم که بگم.دوستون دارماومدم که بگم اگه بیست نفر توی بیان بهم بدی کردن.پنج نفر هنوز هستن که کنارمنکه بی مهابا دوستم دارناومدم که بگم اما من هر بیست و پنج نفر رو دوست دارم.اومدم که بگم من آدم فراموشکاریم.نمیدونم چند روز دیگه اما مطمئنم ی روزی فراموش میشن ی سری آدم های کم رنگ تر.و فقط پررنگ ها باقی میمونناما همیشه برای همه کسایی که میشناختم و یا میشناسم و .بهترین ها رو میخوام(:
موفقیت بی پایان همه تون آرزوی منه(:
بیشتر از دوسال  پیش زیر پستی که  مضمونش آرزو بود.همچین کامنتی رو گذاشتم:

اونقدر این وبلاگ رو دوست دارم که دلم میخواد همینجوری بیفته و گهگاهی توش پست بذارم.حوالی سال تحویل اومدم که کنارتون باشم.که لبخندام کنارتون باشهکه بگم هیچکدومتونو سر سفره هفت سین امسال فراموش نمیکنم.که بگم امیدوارم توی سال 98 بهترین اتفاقا و بیشترین لبخند ها براتون پدید بیاد و اتفاق بیفته. میدونید چیه توی این روز فکر میکنم ضمینه شاد دیدن بقیه.شاد بودن خود آدمه.شاد باشید(:

پی نوشت:(امیدوار بودن برای داشتن سال خوب.چیز خوبیه:))

مردم چین در سال خوک انتظار برکات بیشتری را دارند. مثلا علاوه بر درآمد ثابت در زندگی، آرزوی درآمد بیشتر برای پس‌‌‏انداز بیشتر دارند.

سال خوک انتظار می‌‌‏رود سالی پر از شادی، دوستی و محبت برای دیگر نشان‌‌‏های زودیاک نیز باشد. سالی فرخنده زیرا خوک در تمام جنبه‌‌‏های زندگی موجب موفقیت می‌‌‏شود.

بنا بر گفته‌‌‏ای قدیمی، خوک ها زندگی آسانی دارند. نقشه‌‌‏ای برای آزار رساندن به دیگران ندارند و می‌‌‏توانند برای مردم ثروت نیز به همراه بیاورند.

دست جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ هوووووووراااااااااااااااااااااااااا عیدتون مبارکاااااااااااااااااااااا❤️️

شادی را هدیه کن بـه کسانی کـه آنرا از تـو گرفتند

عشق بورز بـه انها کـه دلت را شکستند

دعا کن برای انها کـه نفرینت کردند

درخت باش بر غم تبرها

بهار شو بخند کـه خدا هنوز آن بالا با ماست

نوروز 1398 خجسته باد

مشخصات

آخرین جستجو ها